1800-tal, mahogny med intarsiadekor, bruksslitage, 72 x 45, höjd 81 cm
1 600 SEK | 2017-03-05 18:58 |
1 500 SEK | 2017-03-04 22:48 |
1 400 SEK | 2017-03-05 07:45 |
500 SEK | 2017-02-28 15:30 |
175 SEK | 2017-02-26 22:46 |
50 SEK | Startpris |