3 utdragslådor, mahogny med intarsiadekor, bronsbeslag, smärre bruksslitage, mindre fanerskador samt skavmärken, 92 x 50, höjd 90 cm
1 300 SEK | 2017-02-28 16:35 |
1 200 SEK | 2017-03-05 10:24 |
300 SEK | 2017-03-02 20:45 |
50 SEK | Startpris |