Omkring 18/1900-tal, bleckplåt, bruksslitage, höjd ca 30 cm
200 SEK | 2017-03-05 13:23 |
175 SEK | 2017-03-05 19:23 |
75 SEK | 2017-03-03 18:00 |
50 SEK | 2017-02-26 16:21 |
50 SEK | Startpris |