Utdragslådor samt luckor med bakomliggande förvaring, utskurna detaljer, bruksslitage, maskstunget, skador, 130 x 47 cm, höjd 82 cm.
2 200 SEK | 2017-02-26 12:02 |
2 100 SEK | 2017-03-03 18:18 |
1 200 SEK | 2017-03-01 19:47 |
75 SEK | 2017-02-25 00:05 |
50 SEK | 2017-02-13 21:08 |
50 SEK | Startpris |