Luckor med bakomliggande förvaring samt utdragslådor, en låda med defekt lås, smärre bruksslitage, repor, 154 x 42 cm, höjd 107 cm.
1 400 SEK | 2017-03-05 18:44 |
1 300 SEK | 2017-03-05 19:25 |
950 SEK | 2017-03-04 15:59 |
50 SEK | Startpris |