Furu, smärre bruksslitage, 1900-talets mitt, djup 50 bredd 44, höjd 140 cm
1 100 SEK | 2017-03-05 18:51 |
1 000 SEK | 2017-03-05 19:26 |
900 SEK | 2017-03-05 10:26 |
850 SEK | 2017-03-04 15:59 |
600 SEK | 2017-02-26 09:03 |
400 SEK | 2017-02-24 01:12 |
200 SEK | 2017-02-19 18:53 |
100 SEK | 2017-02-13 13:23 |
50 SEK | Startpris |