NK, ur "Paradiset" i Triva-serien, 1 par, 1900-talets mitt, senare klädsel, bruksslitage, klädsel med ställvis hårt slitage, torkad stoppning.
2 000 SEK | 2017-03-12 17:38 |
2 000 SEK | 2017-03-12 19:04 |
1 800 SEK | 2017-03-12 19:01 |
1 000 SEK | 2017-03-11 23:14 |
300 SEK | 2017-03-11 12:16 |
150 SEK | 2017-03-11 09:47 |
50 SEK | Startpris |