1900-talets början, med förvaring, smärre bruksslitage, djup 55, längd 182 cm
600 SEK | 2017-03-12 19:33 |
550 SEK | 2017-03-12 16:31 |
500 SEK | 2017-03-12 11:25 |
50 SEK | 2017-02-22 16:27 |
50 SEK | Startpris |