1800-talets slut, valnöt samt valnötsrotfaner, bruksslitage, 95 x 50, höjd 98 cm
550 SEK | 2017-03-12 19:34 |
500 SEK | 2017-03-12 19:34 |
300 SEK | 2017-03-12 19:33 |
200 SEK | 2017-03-10 21:20 |
50 SEK | Startpris |