3 st, omkring 1970-tal, laserad furu med inbyggda högtalare (ej funktionstestade), bruksslitage, ett högtalargaller saknas, 100 x 40, höjd 53 cm
75 SEK | 2017-03-12 19:34 |
50 SEK | 2017-03-12 10:12 |
50 SEK | Startpris |