19 delar, smärre bruksslitage, smuts, nagg i större fat, höjd vas 15 cm.
175 SEK | 2017-03-12 19:57 |
150 SEK | 2017-03-12 19:57 |
75 SEK | 2017-03-12 11:25 |
50 SEK | Startpris |