1800-tal, otydlig signatur, ngt krackelerad duk, bildmått 26 x 21 cm
3 400 SEK | 2017-03-12 19:09 |
2 400 SEK | 2017-03-12 19:08 |
2 200 SEK | 2017-03-11 08:03 |
2 100 SEK | 2017-03-10 19:59 |
750 SEK | 2017-03-07 16:26 |
650 SEK | 2017-03-04 16:20 |
550 SEK | 2017-02-26 22:07 |
450 SEK | 2017-02-26 12:10 |
75 SEK | 2017-02-21 20:31 |
50 SEK | Startpris |