20. Olja på duk, okänd konstnär

1800-tal, otydlig signatur, ngt krackelerad duk, bildmått 26 x 21 cm

Varunr 40275

12 Mars 2017 19:04

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 3 400 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

3 400 SEK2017-03-12 19:09
3 200 SEK2017-03-12 19:09
2 400 SEK2017-03-12 19:08
2 200 SEK2017-03-11 08:03
2 100 SEK2017-03-10 19:59
750 SEK2017-03-07 16:26
650 SEK2017-03-04 16:20
550 SEK2017-02-26 22:07
450 SEK2017-02-26 12:10
350 SEK2017-02-24 19:45
75 SEK2017-02-21 20:31
50 SEK Startpris

Stadsauktion 12 Mars 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.