Bruksslitage, 1900-talets första hälft, längd 40 cm.
200 SEK | 2017-03-12 20:01 |
175 SEK | 2017-03-02 20:35 |
175 SEK | 2017-03-12 12:14 |
125 SEK | 2017-03-11 22:39 |
75 SEK | 2017-02-26 20:08 |
50 SEK | Startpris |