Orrefors, signerad, smärre repor, höjd 13,5 cm
2 200 SEK | 2017-03-12 18:18 |
2 000 SEK | 2017-03-07 22:05 |
1 600 SEK | 2017-03-10 08:31 |
1 400 SEK | 2017-03-09 19:07 |
650 SEK | 2017-03-05 12:59 |
500 SEK | 2017-03-04 16:21 |
50 SEK | 2017-02-19 20:52 |
50 SEK | Startpris |