Signerad samt daterad 1981, bildmått 20,5 x 15,5 cm, spricka i glas
350 SEK | 2017-03-12 20:24 |
300 SEK | 2017-02-26 11:32 |
200 SEK | 2017-03-11 14:24 |
150 SEK | 2017-03-09 23:16 |
50 SEK | Startpris |