Första hälft av 1900-tal, bra skick, mindre skador på ram, rammått 52 x 79 cm
550 SEK | 2017-03-09 16:28 |
500 SEK | 2017-03-09 22:54 |
200 SEK | 2017-02-24 10:04 |
100 SEK | 2017-03-04 16:20 |
50 SEK | 2017-02-21 00:20 |
50 SEK | Startpris |