1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage, 66 x 45, höjd 50 cm
450 SEK | 2017-03-12 11:13 |
450 SEK | 2017-03-12 18:31 |
150 SEK | 2017-03-12 12:51 |
50 SEK | Startpris |