"Fyllekaja", signerad samt daterad 1939, 10 x 18 cm.
1 400 SEK | 2017-03-12 17:38 |
1 300 SEK | 2017-03-12 20:39 |
1 100 SEK | 2017-03-12 16:42 |
650 SEK | 2017-03-05 20:47 |
125 SEK | 2017-02-28 17:51 |
100 SEK | 2017-02-26 11:35 |
50 SEK | Startpris |