38. Olja på duk, okänd konstnär

1800-tal, 75 x 103 cm

Varunr 40280

12 Mars 2017 19:04

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK 4 800 SEK15 00 SEK16 00 SEK

4 800 SEK2017-03-12 19:14
4 600 SEK2017-03-12 19:13
2 400 SEK2017-03-11 08:01
1 000 SEK2017-03-10 20:24
300 SEK2017-03-10 19:46
50 SEK Startpris

Stadsauktion 12 Mars 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.