48. Olja på duk, okänd konstnär

Häst samt hundar, otydlig signatur, Landseer? 1800-tal, 62 x 76 cm, lagd på pannå, skador på duk.

Varunr 40285

12 Mars 2017 19:04

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 3 400 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

3 400 SEK2017-03-12 19:15
3 200 SEK2017-03-09 20:48
2 800 SEK2017-03-12 19:15
2 400 SEK2017-03-03 23:56
1 600 SEK2017-03-03 16:17
1 000 SEK2017-02-26 22:03
125 SEK2017-02-24 06:34
75 SEK2017-02-20 11:20
50 SEK Startpris

Stadsauktion 12 Mars 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.