Häst samt hundar, otydlig signatur, Landseer? 1800-tal, 62 x 76 cm, lagd på pannå, skador på duk.
3 400 SEK | 2017-03-12 19:15 |
3 200 SEK | 2017-03-09 20:48 |
2 800 SEK | 2017-03-12 19:15 |
2 400 SEK | 2017-03-03 23:56 |
1 000 SEK | 2017-02-26 22:03 |
125 SEK | 2017-02-24 06:34 |
75 SEK | 2017-02-20 11:20 |
50 SEK | Startpris |