Mansbild, signerad på baksidan av ramen, tidigt 1900-tal, krackelerad duk, 50 x 36 cm
2 000 SEK | 2017-03-12 19:16 |
1 900 SEK | 2017-03-12 19:15 |
1 200 SEK | 2017-03-12 18:14 |
750 SEK | 2017-03-12 17:12 |
400 SEK | 2017-03-01 15:00 |
350 SEK | 2017-02-25 11:03 |
50 SEK | Startpris |