Kubistisk motiv, signerad damt daterad 2007, 45 x 60 cm
550 SEK | 2017-03-12 19:17 |
500 SEK | 2017-02-26 11:26 |
400 SEK | 2017-02-22 17:14 |
350 SEK | 2017-02-19 22:06 |
50 SEK | Startpris |