Kubistisk motiv, signerad samt daterad 2007, 61 x 45 cm
550 SEK | 2017-03-12 19:18 |
500 SEK | 2017-02-26 11:23 |
400 SEK | 2017-02-22 17:14 |
50 SEK | Startpris |