Luckor med bakomliggande förvaring, smärre bruksslitage, mindre repor och märken, 150 x 42 cm, höjd 81 cm.
1 500 SEK | 2017-03-12 19:06 |
1 400 SEK | 2017-03-12 19:06 |
950 SEK | 2017-03-12 19:05 |
850 SEK | 2017-03-12 16:04 |
200 SEK | 2017-03-04 19:15 |
125 SEK | 2017-02-23 18:32 |
50 SEK | Startpris |