8. Sideboard, Gustaviansk stil

Luckor med bakomliggande förvaring, smärre bruksslitage, mindre repor och märken, 150 x 42 cm, höjd 81 cm.

Varunr 40225

12 Mars 2017 19:04

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK 1 500 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

1 500 SEK2017-03-12 19:06
1 400 SEK2017-03-12 19:06
950 SEK2017-03-12 19:05
850 SEK2017-03-12 16:04
200 SEK2017-03-04 19:15
125 SEK2017-02-23 18:32
50 SEK Startpris

Stadsauktion 12 Mars 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.