1800-tal, mässing, smärre bruksslitage, höjd 23 cm
900 SEK | 2017-03-12 19:25 |
850 SEK | 2017-03-12 19:25 |
650 SEK | 2017-03-12 19:24 |
450 SEK | 2017-03-12 19:24 |
250 SEK | 2017-03-12 11:21 |
50 SEK | Startpris |