Kvinnostudie, signerad samt daterad -52, 55 x 37 cm
250 SEK | 2017-03-12 19:25 |
200 SEK | 2017-03-10 14:37 |
100 SEK | 2017-03-04 13:13 |
50 SEK | Startpris |