Slutet av 1900-tal, bruksslitage, dimbar, fungerar vid enklare test, höjd 33 cm
125 SEK | 2017-03-12 19:25 |
100 SEK | 2017-03-06 20:46 |
50 SEK | 2017-03-06 17:05 |
50 SEK | Startpris |