Slutet av 1900-tal, bruksslitage, dimbar, fungerar ej vid enklare test, höjd 33 cm
125 SEK | 2017-03-12 19:26 |
100 SEK | 2017-03-12 19:26 |
75 SEK | 2017-03-12 19:26 |
50 SEK | Startpris |