Signerad, samt daterad 1968. 80 x 65 cm.
350 SEK | 2017-03-12 19:29 |
300 SEK | 2017-03-12 19:28 |
250 SEK | 2017-03-12 17:23 |
150 SEK | 2017-03-11 14:18 |
125 SEK | 2017-03-08 14:40 |
125 SEK | 2017-03-10 11:01 |
50 SEK | Startpris |