1. Olja på duk, Vilhelm Victor Bille

Danmark, omkring sekelskifte 18/1900-tal, segelfartyg, smärre krackeleringar på duk, 88 x 124 cm

Varunr 40488

19 Mars 2017 19:03

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 12 500 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

12 500 SEK2017-03-18 16:57
12 000 SEK2017-03-19 18:53
11 000 SEK2017-03-19 17:23
8 000 SEK2017-03-13 20:56
8 000 SEK2017-03-18 05:18
7 000 SEK2017-03-17 15:24
2 800 SEK2017-03-05 07:29
2 400 SEK2017-03-04 13:13
1 500 SEK2017-02-25 13:59
600 SEK2017-02-24 21:50
50 SEK Startpris

Stadsauktion 19 Mars 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.