Danmark, omkring sekelskifte 18/1900-tal, segelfartyg, smärre krackeleringar på duk, 88 x 124 cm
12 500 SEK | 2017-03-18 16:57 |
12 000 SEK | 2017-03-19 18:53 |
8 000 SEK | 2017-03-13 20:56 |
8 000 SEK | 2017-03-18 05:18 |
7 000 SEK | 2017-03-17 15:24 |
2 800 SEK | 2017-03-05 07:29 |
50 SEK | Startpris |