Jugend, tidigt 1900-tal. Bruksslitage, skador, 110 x 106 cm.
950 SEK | 2017-03-18 21:42 |
900 SEK | 2017-03-19 19:47 |
600 SEK | 2017-03-17 20:06 |
500 SEK | 2017-03-17 20:14 |
200 SEK | 2017-02-28 22:14 |
50 SEK | Startpris |