1800-tal, bruksslitage, längd 130-150 cm
350 SEK | 2017-03-19 14:45 |
300 SEK | 2017-03-18 06:21 |
250 SEK | 2017-03-14 17:40 |
50 SEK | 2017-03-06 13:47 |
50 SEK | Startpris |