"Stromby", signerad samt numrerad (3/39), 31 x 53 cm.
1 900 SEK | 2017-03-19 19:59 |
1 800 SEK | 2017-03-19 19:59 |
1 200 SEK | 2017-03-19 19:59 |
1 000 SEK | 2017-03-19 18:57 |
800 SEK | 2017-03-19 15:33 |
300 SEK | 2017-03-14 22:19 |
175 SEK | 2017-03-12 11:33 |
50 SEK | 2017-03-01 21:20 |
50 SEK | Startpris |