1860-tal, fotnagg, höjd 58 cm.
1 600 SEK | 2017-03-19 18:36 |
1 500 SEK | 2017-03-19 20:03 |
1 100 SEK | 2017-03-19 18:44 |
550 SEK | 2017-03-19 14:48 |
400 SEK | 2017-03-09 10:05 |
50 SEK | Startpris |