Signerad samt daterad -74, 53 x 64 cm.
2 400 SEK | 2017-03-16 09:46 |
2 200 SEK | 2017-03-19 19:09 |
1 200 SEK | 2017-02-26 17:54 |
175 SEK | 2017-03-09 09:41 |
125 SEK | 2017-03-03 09:22 |
50 SEK | Startpris |