1800-talets första del, nagg under lock, längd 27 cm
350 SEK | 2017-03-18 14:23 |
300 SEK | 2017-03-19 20:09 |
200 SEK | 2017-03-18 14:03 |
50 SEK | 2017-03-12 18:12 |
50 SEK | Startpris |