1800-tal, smärre bruksslitage, höjd 11 cm
1 200 SEK | 2017-03-19 20:09 |
1 100 SEK | 2017-03-19 08:57 |
950 SEK | 2017-03-02 11:01 |
500 SEK | 2017-03-18 22:36 |
350 SEK | 2017-03-08 23:38 |
250 SEK | 2017-03-06 19:40 |
50 SEK | Startpris |