24. Barskåp, Gustaviansk stil

Omkring 1900-talets mitt, mahogny med intarsiadekor samt bronsbeslag, smärre bruksslitage, en sprucken spegelskiva inne i skåp, 88 x 38, höjd 142 cm

Varunr 40566

19 Mars 2017 19:03

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 1 700 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

1 700 SEK2017-03-19 18:34
1 600 SEK2017-03-19 19:08
1 400 SEK2017-03-19 11:59
500 SEK2017-03-11 08:15
50 SEK Startpris

Stadsauktion 19 Mars 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.