Signerad "V", fransslitage i övrigt fint skick, 245 x 165 cm.
1 500 SEK | 2017-03-19 18:27 |
1 400 SEK | 2017-03-19 15:09 |
1 400 SEK | 2017-03-19 17:55 |
450 SEK | 2017-03-12 18:33 |
400 SEK | 2017-03-12 18:14 |
100 SEK | 2017-03-05 15:07 |
50 SEK | Startpris |