Slutet av 1900-tal, smärre bruksslitage, diam. 39 cm, höjd 30 cm.
450 SEK | 2017-03-19 20:18 |
400 SEK | 2017-03-19 20:18 |
350 SEK | 2017-03-16 22:09 |
250 SEK | 2017-03-16 18:45 |
125 SEK | 2017-03-12 12:21 |
50 SEK | Startpris |