Skador samt lagningar, höjd 9-15 cm.
450 SEK | 2017-03-19 20:20 |
400 SEK | 2017-03-19 20:20 |
300 SEK | 2017-03-19 20:20 |
200 SEK | 2017-03-17 14:19 |
125 SEK | 2017-03-12 21:30 |
50 SEK | 2017-03-09 19:25 |
50 SEK | Startpris |