1900-tal, bruksslitage, höjd ca 60 cm
175 SEK | 2017-03-19 20:27 |
150 SEK | 2017-03-19 20:27 |
100 SEK | 2017-03-19 11:51 |
75 SEK | 2017-03-19 11:37 |
50 SEK | Startpris |