Omkring 1900-talets mitt, fot i forma av en drake, skador, skev, höjd ca 60 cm
400 SEK | 2017-03-19 20:29 |
350 SEK | 2017-03-19 20:29 |
300 SEK | 2017-03-19 18:48 |
250 SEK | 2017-03-06 19:13 |
75 SEK | 2017-03-06 00:59 |
50 SEK | 2017-03-05 13:28 |
50 SEK | Startpris |