Ett par, omkring 1900-talets mitt, bruksslitage, stearinrester, höjd 19 cm, tot. vikt 1200 gram
2 000 SEK | 2017-03-19 20:29 |
1 900 SEK | 2017-03-19 20:29 |
1 700 SEK | 2017-03-19 18:57 |
1 400 SEK | 2017-03-17 19:56 |
200 SEK | 2017-03-07 08:51 |
125 SEK | 2017-03-03 22:51 |
50 SEK | Startpris |