Signerad "GS", smärre bruksslitage, 200 x 140 cm.
1 700 SEK | 2017-03-19 20:40 |
1 600 SEK | 2017-03-19 20:40 |
1 400 SEK | 2017-03-19 20:39 |
450 SEK | 2017-03-19 15:10 |
150 SEK | 2017-03-17 15:21 |
50 SEK | Startpris |