2 st, koppar, 1800-tal, bruksslitage, längd ca 20 cm
700 SEK | 2017-03-19 19:11 |
650 SEK | 2017-03-19 19:11 |
550 SEK | 2017-03-19 19:11 |
350 SEK | 2017-03-19 19:11 |
250 SEK | 2017-03-14 17:35 |
50 SEK | 2017-03-02 22:46 |
50 SEK | Startpris |