34. Kruthorn

2 st, koppar, 1800-tal, bruksslitage, längd ca 20 cm

Varunr 40573

19 Mars 2017 19:03

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 700 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

700 SEK2017-03-19 19:11
650 SEK2017-03-19 19:11
550 SEK2017-03-19 19:11
350 SEK2017-03-19 19:11
250 SEK2017-03-14 17:35
50 SEK2017-03-02 22:46
50 SEK Startpris

Stadsauktion 19 Mars 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.