35. Olja på duk, okänd konstnär

Mansporträtt, omkring sekelskifte 18/1900-tal, 40 x 31 cm

Varunr 40574

19 Mars 2017 19:03

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK 900 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

900 SEK2017-03-19 19:12
850 SEK2017-03-19 19:12
750 SEK2017-03-19 19:11
600 SEK2017-03-19 10:38
75 SEK2017-03-12 18:07
50 SEK2017-02-27 23:20
50 SEK Startpris

Stadsauktion 19 Mars 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.