1900-tal, smärre bruksslitage, höjd 23 cm
300 SEK | 2017-03-19 19:13 |
250 SEK | 2017-03-19 19:13 |
200 SEK | 2017-03-16 09:09 |
100 SEK | 2017-02-24 21:10 |
50 SEK | Startpris |