Tidigt 1900-tal, lackerad mahogny, smärre bruksslitage, fläckar på skiva, 100 x 65, höjd 75 cm
200 SEK | 2017-03-22 13:53 |
200 SEK | 2017-03-26 19:33 |
150 SEK | 2017-03-26 15:34 |
100 SEK | 2017-03-13 21:53 |
50 SEK | Startpris |