Tidigt 1900-tal, björk samt masurbjörk, smärre bruksslitage, några knoppar med skador, 80 x 44, höjd 110 cm
250 SEK | 2017-03-21 16:12 |
200 SEK | 2017-03-21 13:54 |
50 SEK | Startpris |